Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nowy wizerunek Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium
piątek, 1 stycznia 2021, Rafał Wojtaszak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium odświeża wizerunek w Nowym Roku. Od 1 stycznia zmianie ulega przede wszystkim logotyp, oraz identyfikacja wizualna i oznaczenia wewnątrz uczelni. Krok w krok za zmianami zachodzącymi na uczelni podążają pozostałe placówki Grupy Edukacyjnej Milenium – Przedszkole, Szkoła Podstawowa oraz Akademickie Liceum Ogólnokształcące .

GSW Milenium życzy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
poniedziałek, 21 grudnia 2020, Zuzanna Walczak

GSW Milenium życzy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Przerwa świąteczno-noworoczna
czwartek, 17 grudnia 2020, Zuzanna Walczak

Uwaga!

Ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną poszczególne działy uczelni będą pracować według poniższego harmonogramu:

Świąteczne życzenia od Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium [FILM]
czwartek, 17 grudnia 2020, Zuzanna Walczak

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Tym razem nasza uczelnia postanowiła nieco rozwinąć to tradycyjne, wszystkim dobrze znane hasło. Można powiedzieć, że w tym roku "całe Milenium" chce złożyć Wam życzenia - zarówno władze, jak i wykładowcy oraz pracownicy administracji.

Wszyscy mówimy jednak jednym głosem i składamy najserdeczniejsze życzenia!

Finał zbiórki charytatywnej - Koło Naukowe Milenium Management
środa, 16 grudnia 2020, Zuzanna Walczak

W dniu dzisiejszym, tj. 15.12.2020 roku Koło Naukowe Milenium Management zakończyło świąteczną Zbiórkę Charytatywną. Mimo ograniczeń covidowych udało się dostarczyć zebrane dary (materiały plastyczne, gry, słodycze) do 2 placówek. Pomoc trafiła do WTZ Słupca oraz WTZ Michalinów Psoni Zagórów.

 

Złoty certyfikat dla wągrowieckiego uniwersytetu
środa, 16 grudnia 2020, Rafał Wojtaszak

Serdecznie gratulacje od władz GSW Milenium dla naszego partnera Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku za otrzymanie certyfikatu ,,Profesjonalny UTW – Certyfikat Złoty”.

GSW Milenium wspiera akcję ekologiczną Miasta Gniezna
środa, 16 grudnia 2020, Zuzanna Walczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium wspiera kampanię edukacyjną Miasta Gniezna związaną z segregacją odpadów komunalnych.

Przygotowano specjalne magnesy na lodówkę z grafiką dotyczącą segregacji, które w najbliższym czasie trafią do mieszkańców zabudowy wielorodzinnej w Gnieźnie i będą przypominać o obowiązku segregacji.

Dodatkowo wyżej wymienione grafiki trafiły na specjalne tablice informacyjne, które umieszczono na wiatach śmietnikowych na terenie całego miasta. 

I Międzynarodowa Online Konferencja Absolwentów Programu Kirklanda na temat „Kirklandyści w nowej rzeczywistości – szanse i wyzwania dla rozwoju i współpracy”
poniedziałek, 14 grudnia 2020, Rafał Wojtaszak

12 grudnia 2020 r. dr Mykola Orlykovskyi, dziekan Filii GSW Milenium w Wągrowcu reprezentował naszą uczelnię na I Międzynarodowej Online Konferencji Absolwentów Programu Kirklanda na temat „Kirklandyści w nowej rzeczywistości – szanse i wyzwania dla rozwoju i współpracy”.

Zarządzenie Rektora w sprawie praktyk studenckich
piątek, 11 grudnia 2020, Zuzanna Walczak

Zarządzenie Rektora nr 27/2020 z dnia 3 listopada 2020 roku w sprawie realizacji praktyk zawodowych na studiach licencjackich, magisterskich oraz jednolitych magisterskich w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021

TUTAJ

Uczelnia przechodzi w tryb zdalny [AKTUALIZACJA]
wtorek, 8 grudnia 2020, Zuzanna Walczak

Drodzy Studenci,

Informujemy, że w związku z obecnym stanem zagrożenia epidemicznego w kraju oraz wytycznymi skierowanymi do władz uczelni wyższych w Polsce nauczanie w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium (w Gnieźnie i w Wągrowcu) przechodzi w pełni w tryb zdalny - od następnego zjazdu, aż do końca semestru zimowego.