Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nowe porozumienia
poniedziałek, 19 października 2020, Zuzanna Walczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium może się pochwalić nowymi porozumieniami. Od teraz Nasza Uczelnia współpracuje z Akademią Piłkarską Niechanowo oraz Miejskim Klubem Sportowym Piłki Ręcznej w Gnieźnie.

Akcja "Chwile ciepła" Koła Naukowego Milenium Management
poniedziałek, 19 października 2020, Zuzanna Walczak

Koło Naukowe Milenium Management zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Chwile ciepła". Celem jest ofiarowanie wsparcia osobom samotnym i potrzebującym w swojej okolicy. Nie jest to pierwsza edycja akcji, lecz w tych wyjątkowych, pandemicznych czasach, nabrała ona szczególnego wymiaru. Wiele osób zostaje samotnie w czterech ścianach, a chwila rozmowy przez telefon może się okazać niezwykłym prezentem.

Zbiórka charytatywna Koła Naukowego Milenium Management
poniedziałek, 19 października 2020, Zuzanna Walczak

Koło Naukowe Milenium Management zachęca do wzięcia udziału w zbiórce charytatywnej! Zbieramy książki edukacyjne, gry, artykuły plastyczne i słodycze dla dzieci z WTZ w Słupcy i WTZ w Michalinowie Oleśnickim oraz innych potrzebujących, których mogą wskazać studenci. Finał akcji odbędzie się w Gnieźnie i Wągrowcu dnia 19 grudnia 2020 roku.

Pierwsza broszura Koła Naukowego Twórczego Arteterapeuty już jest!
czwartek, 15 października 2020, Zuzanna Walczak

Zgodnie z planem pracy Koła Naukowego Twórczego Arteterapeuty wydany został pierwszy numer broszury zawierający opracowanie tematu "Arteterapia w pedagogice", a kolejne będą ukazywały się cyklicznie raz na dwa miesiące. Serdecznie zapraszamy do lektury oraz na stronę Koła gdzie zobaczyć można jak wiele ciekawych rzeczy dzieje się w ramach naszej działalności.

Projekt edukacyjny „W krainie Królewny Śnieżki” - Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty
środa, 14 października 2020, Zuzanna Walczak

Nasze nowe Koło Naukowe ma za sobą jeden z pierwszych projektów edukacyjnych!
Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty wystartowało w październiku i niedawno spotkało się w ramach projektu "W krainie Królewny Śnieżki". Studenci otrzymali zadania i zdobywali pierwsze szlify w arteterapii pod kierunkiem dr Katarzyny Miłek, opiekunki Koła.

Biuro Karier GSW Milenium zaprasza
poniedziałek, 12 października 2020, Zuzanna Walczak

Nasze Biuro Karier zaprasza! Zachęcamy do spotkań z naszym doradcą zawodowym, mgr Anną Sołtys-Stawową.

Prof. dr hab. Krzysztof Tomasz Konecki wybrany Przewodniczącym Polskiego Towarzystwa Socjologicznego
piątek, 9 października 2020, Rafał Wojtaszak

Miło nam poinformować, że nasz wykładowca prof. dr hab. Krzysztof Tomasz Konecki został wybrany na następną kadencję (do roku 2023) na Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Socjologicznego.

Nowe porozumienia
środa, 7 października 2020, Zuzanna Walczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zawarła niedawno nowe porozumienia. Od teraz współpracujemy z Zakładem Poprawczym w Trzemesznie oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Niechanowie.

Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021
poniedziałek, 5 października 2020, Rafał Wojtaszak

 

Ponad 210 studentów Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium rozpoczęło 3 października naukę  na studiach licencjackich i magisterskich w GSW Milenium na Kierunkach Pedagogika,  Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Zarządzanie.

 

 

 

Nowy Rektor GSW Milenium dr Krzysztof Gawrecki
poniedziałek, 5 października 2020, Rafał Wojtaszak

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2020/2021 nastąpiła zmiana rektora w naszej uczelni. Dotychczasowy rektor GSW Milenium prof. Lechosław Gawrecki przedstawił na początku uroczystości nowego rektora, dra Krzysztofa Gawreckiego.