Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Aktualności


Treść wyróżniona
14
lip

Drzwi Otwarte Online 20 lipca 12:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów na studia i nie tylko na Pierwsze w historii GSW Milenium - Drzwi Otwarte Online!

Treść wyróżniona
06
lip

Zakończenie roku akademickiego 2019/2020 [video]

Z powodu trwającej pandemii Władze Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium postanowiły nagrać materiał video, w którym kierują kilka słów do tegorocznych Absolwentów.

Treść wyróżniona
16
cze

Absolwencie! Zniżki na dalszą naukę czekają!

Zapraszamy Absolwentów GSW Milenium do kontynuacji nauki na studiach magisterskich i/lub podyplomowych. Czeka na Was szereg zniżek!

Informacja z Kwestury GSW Milenium
piątek, 10 lipca 2020, Rafał Wojtaszak

Informujemy, że od dnia 13 do 17 lipca 2020 roku KWESTURA będzie nieczynna.

W związku z tym nie będą uaktualniane salda czesnego. Informacje o wpłatach będą systematycznie aktualizowane od dnia 20 lipca 2020 roku, wtedy też zostaną przeliczane salda odsetek.

Godziny pracy dziekanatu Filii GSW Milenium w Wągrowcu
wtorek, 7 lipca 2020, Paulina Podgórska

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami pracy Dziekanatu w okresie wakacyjnym.

Nowe godziny otwarcia biblioteki
poniedziałek, 6 lipca 2020, Paulina Podgórska

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi godzinami otwarcia biblioteki w dniach 6-10.07.2020

Obrony prac licencjackich i magisterskich [galeria zdjęć]
piątek, 26 czerwca 2020, Paulina Podgórska

Od początku tygodnia trwają obrony prac magisterskich i licencjackich przez studentów Filli GSW Milenium z Wągrowca i studentów Wydziału Nauk Społecznych z Gniezna.

Rektorat
piątek, 19 czerwca 2020, Rafał Wojtaszak

Informjemy, iż rektorat GSW Milenium będzie nieczynny w dniach 19-26 czerwca. Za utrudnienia przepraszamy.

Komunikat w sprawie zmiany terminów egzaminów dyplomowych w GSW Milenium
wtorek, 9 czerwca 2020, Paulina Podgórska

Komunikat w sprawie zmiany terminów egzaminów dyplomowych w gsw milenium

Szanowni Studenci III roku studiów licencjackich i II roku studiów magisterskich Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium. W związku z sytuacją epidemiologiczną powiązaną z COVID-19 i w trosce o stworzenie warunków dla jak najlepszego przygotowania do egzaminów, informujemy o zmianie wcześniejszych terminów egzaminów dyplomowych:

Informacja dotycząca kontaktu telefonicznego z GSW Milenium w dniach 9-24 czerwca
piątek, 5 czerwca 2020, Rafał Wojtaszak

Uprzejmie informujemy, iż kontakt ze wszystkimi działami GSW Milenium w dniach 8-24 czerwca odbywać się będzie tylko e-mailowo (z wyjątkiem Dziekanatu WNS).

Kontakt telefoniczny z Dziekanatem WNS w dniach 8-10 czerwca oraz 15-19 czerwca, odbywać się będzie tylko poprzez jeden numer telefonu 793 065 954 (telefon stacjonarny będzie nieczynny). W pozostałe dni linia z numerem 61 425 75 70 będzie dostępna.

Wszystkie działy GSW Milenium w dniach 11-14 czerwca będą nieczynne.

Kredyty studenckie - ankieta MNiSW
czwartek, 4 czerwca 2020, Rafał Wojtaszak

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 i dynamicznymi zmianami w sposobie odbywania studiów wyższych Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ma na uwadze, aby ta trudna sytuacja, w szczególności związana ze spadkiem dochodów, nie była przeszkodą w odbywaniu lub podejmowaniu studiów.


Dlatego też Ministerstwo zamierza rozpocząć działania zmierzające do usprawnienia funkcjonującego od 1998 r. systemu preferencyjnych kredytów studenckich.


W związku z tym Ministerstwo wraz z Parlamentem Studentów Rzeczypospolitej Polskiej przygotowało krótką ankietę, która pozwoli na zdobycie informacji na temat organizacji systemu kredytów studenckich i ewentualnych kierunków zmian w tym zakresie.

E-book dla studentów GSW Milenium
czwartek, 4 czerwca 2020, Rafał Wojtaszak

Mamy dla Was bardzo praktycznego e-booka, napisanego przez naszą wykładowczynię, Panią Hannę Mańczak-Jankiewicz. Czytając „Wygraj z Rekruterem” zrobicie pierwszy krok na drodze do zdobycia wymarzonej pracy.


Być może masz już swój bagaż doświadczeń z rozmów rekrutacyjnych oraz setki przeczytanych poradników i nie raz przygotowywałeś się do spotkania, jechałeś zestresowany, a wracając do domu uważałeś, że poszło Tobie doskonale – i nic –milczący telefon, żadnej odpowiedzi. A może wręcz  przeciwnie - nie byłeś jeszcze na żadnej rozmowie i przygotowujesz się do swojej pierwszej.

Nasz wykładowca, prof. Armin Mikos von Rohrscheidt wydał książkę!
wtorek, 2 czerwca 2020, Rafał Wojtaszak

Informujemy, iż nasz wykładowca, prof. Armin Mikos von Rohrscheidt wydał w ostatnim czasie książkę: Zarządzanie w turystyce kulturowej. Serdecznie gratulujemy!