Pierwszy trening Lotnych Milenium odbędzie się 28 lutego o godzinie 17.00 aula budynek B.
Zapraszamy wszystkich członków klubu oraz tych jeszcze niezdecydowanych :)
Wpisujcie termin w kalendarz i do zobaczenia!!!
Kontakt: Anna Sołtys-Stawowa - annasskontakt@interia.pl
W dniu 10 lutego 2018 r. w ramach współpracy naszej Uczelni z interesariuszami zewnętrznymi, odbyły się kolejne warsztaty pt. "Kreowanie wizerunku w biznesie", które poprowadził Jerzy Błochowiak, przedstawiciel firmy OVB Allfinanz. Studenci mieli okazję nabyć wiedzę praktyczną, dzięki której mogą wzbogacać swoją działalność zawodową. Uczestnictwo w warsztatach zostało potwierdzone imiennym certyfikatem dla każdego studenta biorącego udział w spotkaniu.
W dniu 7 lutego 2018 r. w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Warszawie Rektor GSW Milenium, dr Hubert Paluch uczestniczył w spotkaniu z Wiceprezesem Rady Ministrów, Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego - dr Jarosławem Gowinem oraz z Posłem na Sejm RP - Grzegorzem Piechowiakiem. Rozmowa dot. sytuacji niepublicznego szkolnictwa wyższego w Polsce w kontekście Ustawy 2.0.
W środę 7 lutego 2018 r. odbył się kolejny wykład otwarty dla drugiej grupy klas maturalnych w I Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu. Wykład na temat: „Znaczenie globalizacji, jako wielowymiarowego ekonomiczno-menedżerskiego zjawiska społecznego. Siła sieci społecznych” - wygłosił dr Peter Odrakiewicz, praktyk, nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem. Jak zawsze bardzo dziękujemy za współpracę Dyrekcji Liceum - Panu mgr. Cezaremu Szypulskiemu i Panu mgr. Maciejowi Patelskiemu.
Szanowni Państwo,
Zapraszamy do wzięcia udziału w 10-godzinnym kursie „Logopedyczne vademecum nauczyciela w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”.
Kurs podzielony jest na dwa 5-godzinne spotkania. I część kursu odbędzie się w dniu 4 marca br., II część kursu odbędzie się w dniu 18 marca br. w głównej siedzibie uczelni przy ul. Okulickiego 3a w Gnieźnie.
Realizacja w godzinach od 13.00 do 17.00.
Całkowity koszt: 100,00 zł.
Osoby, które chciałyby uczestniczyć w kursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej
oraz przesłanie drogą mailową – marta.wawrzyniak@milenium.edu.pl
Nr konta: BZ WBK S.A. 39 1090 1375 0000 0001 0300 9473
Tytuł zapłaty: Imię i nazwisko, Kurs: Logopedyczne vademecum nauczyciela
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Informacje na temat kursu uzyskają Państwo również pod numerem tel. 61 4282627.
Informujemy, że decyzją Wojewody Wielkopolskiego z dniem 6 lutego 2018 roku nastapiła zmiana nazwy ulicy Wincentego Pstrowskiego w Gnieźnie na nazwę Leopolda Okulickiego.
We wtorek 6 lutego 2018 r. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół im. Karola Libelta w Gołańczy mieli możliwość wysłuchania wykładu otwartego dr Anety Kokot - doświadczonej wykładowczyni Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium - na temat: „Bullying w klasie szkolnej - o przemocy i powodach dla których boimy się reagować”. Po wykładzie przedstawiono uczniom informacje o uczelni oraz ofertę naszych studiów. Bardzo dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół - Paniom mgr Róży Spychale i mgr Barbarze Krajniak-Vinke - za możliwość wygłoszenia wykładu.
1 lutego 2018 roku w siedzibie Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbyła się kolejna odsłona Szkoły dla Rodziców. Wraz z uczestnikami twórczo, innowacyjnie odkrywaliśmy historie rodzinne, cykle rozwojowe rodziny, czy rytuały i przekonania rodzinne. W ramach zjazdu poznano i zainicjowano tworzenie "mapy rodzinnej"- genogramu, jego struktury i symboli, co będzie kontynuowane w ramach III zjazdu Szkoły dla Rodziców. Serdecznie zapraszamy już dziś!
Wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy
dla dra inż. Adama Wojciechowskiego
z powodu śmierci żony
składają
Władze Uczelni oraz cała społeczność akademicka.
Na zaproszenie Regionalnego Centrum Edukacyjnego w Bydgoszczy, dr Aneta Kokot reprezentująca Biuro Karier oraz Pracownię Wsparcia Pedagogiczno-Psychologicznego Auxilium przy GSW Milenium, przeprowadziła 2 lutego 2018 r, w Ciechocinku szkolenie dla kadry zarządzającej w środowisku oświatowym w zakresie mobbingu w środowisku pracy. W ramach kilkugodzinnego spotkania w sposób twórczy przedstawiono proces i mechanizm powstawania przemocy w pracy, zakres jego przejawów oraz koszty jakie ponosi zarówno pracodawca jak i pracownik. Nie bez znaczenia stały się zagadnienia prewencji nieetycznych zachowań oraz sposobów radzenia sobie z nimi. Zaproponowane treści spotkały się z entuzjazmem ze strony uczestników a ich doświadczenia własne stały się przyczynkiem do zmiany tej toksycznej sytuacji.