Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nie ma dzieci - są ludzie - projekt edukacyjny
środa, 7 listopada 2012, Maja Braciszewska

W 2012 roku upływa 70 lat od tragicznej śmierci Janusza Korczaka w nazistowskim obozie zagłady w Treblince. Mija jednocześnie 100 lat od założenia Domu Sierot
w Warszawie przy ulicy Krochmalnej, unikalnej placówki wychowawczej dla dzieci żydowskich, w której Janusz Korczak budował i rozwijał idee pedagogiczne wykraczające poza standardy opieki wychowawczej tamtych

Konkurs edukacyjny w ramach projektu „eSzkoła – Moja Wielkopolska”
sobota, 3 listopada 2012, Anna Woźniakowska

Z radością informujemy, że Projekt Bliżej Gwiazd zajął I miejsce w konkursie edukacyjnym w ramach projektu „ eSzkoła – Moja Wielkopolska”. Jego uczestnikami byli uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, ale znaczący udział w tym sukcesie miała GSW Milenium.

Dnia 2 listopada uczelnia nieczynna
wtorek, 30 października 2012, Maja Braciszewska

Uprzejmie informujemy, że dnia 2 listopada br. (piątek) uczelnia będzie nieczynna.
Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Egzaminy dyplomowe na studiach podyplomowych
sobota, 27 października 2012, Leszek Łukasik

W dniu dzisiejszym (27.10.2012 r.) do egzaminów dyplomowych na studiach podyplomowych przystąpiło 80 słuchaczy. Kończą oni 3 specjalności: Informatyka z technologia informacyjną, Matematyka w szkole oraz Pedagogika osób z niepełnosprawnością intelektualną – oligofrenopedagogika. A już 10 listopada 2012 roku kolejne 100 osób przystąpi do egzaminów dyplomowych na pozostałych specjalnościach.

Wyjątkowe święto kina w Gnieźnie!
piątek, 26 października 2012, Leszek Łukasik

W dniach 9-11.11.12 zapraszamy na szóstą już edycję OFFELIADY!

Ostatnie wolne miejsca na specjalności Informatyka z technologią informacyjną
środa, 24 października 2012, Leszek Łukasik

W związku z dużym zainteresowaniem specjalnością Informatyka z technologią informacyjną, informujemy, że pozostało już tylko kilka wolnych miejsc. Osoby zainteresowane zachęcamy do złożenia dokumentów w dziekanacie studiów podyplomowych przy ul. Cieszkowskiego 17 pokój 219. Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod numerem tel. 61 428 26 27. Serdecznie zapraszamy!

Aktualna oferta studiów podyplomowych w GSW Milenium
wtorek, 23 października 2012, Leszek Łukasik

Aktualna oferta studiów podyplomowych w GSW Milenium.

GSW Milenium i SDMO na targach w Mogilnie
wtorek, 9 października 2012, Leszek Łukasik

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium i Studium Doskonalenie Menedżerów Oświaty włączyły się w organizację V Targów Edukacyjnych Powiatu Mogileńskiego. Głównym organizatorami spotkania dla nauczycieli były: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mogilnie oraz Zespół Szkół w Mogilnie.

Tomasz Sekielski w GSW Milenium!
piątek, 5 października 2012, Leszek Łukasik

Wydział Zamiejscowy w Wągrowcu GSW Milenium oraz Głos Wągrowiecki zapraszają na spotkanie z dziennikarzem Tomaszem Sekielskim, niedawno prowadzącym program w TVN24 „Czarno na białym”.
Spotkanie odbędzie się 10 października 2012 roku o godz. 20.00 w auli ZSP nr 1 (Wągrowiec, ul. Kcyńska 48).

Inauguracja 10. Roku Akademickiego w GSW Milenium
środa, 3 października 2012, Leszek Łukasik

W Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium uroczyście zainaugurowano nowy, jubileuszowy rok akademicki 2012/2013. Najważniejsza uroczystość uczelniana odbyła się w sobotę w auli PWSD w Gnieźnie. Poprzedził ją przemarsz sprzed pomnika świętego Wojciecha orszaku wykładowców i słuchaczy uczelni.