Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Bilety ulgowe na niedzielny mecz żużlowy rozlosowane!
czwartek, 12 lipca 2012, Leszek Łukasik

Bilety ulgowe na mecz Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils rozlosowane. 

Spotkanie z Wiceminister Edukacji Narodowej Joanną Berdzik w SDMO i GSW Milenium
poniedziałek, 9 lipca 2012, Leszek Łukasik

Na zaproszenie Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty oraz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w dniu 9 lipca 2012 roku odbyła się spotkanie z Podsekretarz stanu Joanną Berdzik.

Letnie godziny otwarcia uczelni
piątek, 6 lipca 2012, Leszek Łukasik

Informujemy, że od 9 lipca do 16 września 2012 roku uczelnia będzie otwarta od poniedziałku do piątku i obowiązywać będą letnie godziny dyżurów.

Jesteś kandydatem na studia, studentem lub słuchaczem GSW Milenium - WYGRAJ BILET NA MECZ STARTU GNIEZNO
sobota, 30 czerwca 2012, Leszek Łukasik

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium jest sponsorem TŻ Start Gniezno już od 2005 roku. Tradycyjnie dla naszych studentów i słuchaczy studiów podyplomowych organizujemy konkurs, którego nagrodami są bilety ulgowe na najbliższy mecz ligowy. Do udziału w lipcowym konkursie zapraszamy również kandydatów na studia w GSW Milenium!

Trwa rekrutacja na nauczycielskie i menedżerskie studia podyplomowe!
czwartek, 28 czerwca 2012, Leszek Łukasik

Bardzo nam miło, że po raz kolejny rekrutacja na podyplomowe studia nauczycielskie i menedżerskie cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem.

Pierwsza sala astronomiczna w Gnieźnie otwarta!
środa, 27 czerwca 2012, Leszek Łukasik

Dzisiaj w budynku GSW Milenium została otwarta pierwsza sala astronomiczna w Gnieźnie. Jej powstanie było możliwe dzięki otwartości władz uczelni oraz wielkiemu zaangażowaniu uczniów i opiekunów II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki, którzy biorą udział w programie eSzkoła – Moja Wielkopolska.

Zmiana godzin otwarcia dziekanatu studiów podyplomowych
środa, 27 czerwca 2012, Leszek Łukasik

Informujemy, że od 2 lipca do 31 sierpnia 2012 roku dziekanatu Międzywiałowego Ośrodka Studiów Podyplomowych (Gniezno, ul. Cieszkowskiego 17) będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Myślenia w szkole ciąg dalszy - konferencja i warsztaty
piątek, 22 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa MILENIUM  i  Stowarzyszenie Edukacji Filozoficznej PHRONESIS w ramach realizacji projektu Pozwolić uczniom myśleć zorganizowały w dniu 21 czerwca 2012 roku konferencję z warsztatami Myślenia w szkole ciąg dalszy.

Kapitał intelektualny szkół wyższych - konferencja międzynarodowa
piątek, 1 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

W dniu 31.05. 2012 w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja Kapitał intelektualny szkół wyższych, której współorganizaotrem, wraz z Uczelnią Vistula oraz Wyższą Szkołą Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza, była Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium.

VII Mityng strategiczny GSW Milenium
wtorek, 29 maja 2012, Anna Kasprzyk

W dniu 28 maja 2012 roku w siedzibie GSW Milenium przy ul. Pstrowskiego 3 a w Gnieźnie odbył się VII Mityng strategiczny, podczas którego spotkali się wszyscy pracownicy uczleni z władzami i wykładowcami na czele.