Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Spotkanie z Beatą Biegałą - fotorelacja
poniedziałek, 24 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Co można robić po Pedagogice? Czy warto założyć fundację? Jak pozyskiwać fundusze? Jakie problemy pojawiają się przy prowadzeniu własnego biznesu i jak sobie z nimi radzić? Jakie są możliwości pracy dla pedagoga? Jak prowadzić własną firmę w Internecie?

O tym wszystkim rozmawialiśmy na trzecim spotkaniu z cyklu "Pedagogika... i co dalej. Spotkania z praktyką" . W sobotni poranek gościła na naszej Uczelni Beata Biegała - terapeutka, trenerka, założycielka Fundacji Neuronietypowi, absolwentka GSW Milenium. Dziękujemy!

Zobacz fotorelację

Absolutorium Uniwersytetu III Wieku w Wągrowcu
poniedziałek, 24 czerwca 2019, Martyna Drągowska

18 czerwca dziekan Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu GSW Milenium dr Mikołaj Orlikowski uczestniczył w absolutorium Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, na zaproszenie pani Prezes Barbary Kucharskiej. Nasze uczelnie od lat idą razem drogą edukacyjną. Jesteśmy dumni, że dzięki życiowo doświadczonym i zaangażowanym studentom 50+ możemy ciągle pracować nad połączeniem teorii i praktyki zawodowej, budując platformę współpracy międzypokoleniowej. Tegorocznym absolwentom Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Wydziale Zamiejscowym Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Wągrowcu serdecznie życzymy chęci do rozwoju i osiągnięcia nowych horyzontów, zaróno naukowych jak i zawodowych.
 

Zapraszamy do przeczytania relacji w portalu WRC


Zdjęcia własne i Romana Kowalczewskiego/Portal WRC

Kwestura, Rektorat - godziny pracy w wakacje
poniedziałek, 24 czerwca 2019, Martyna Drągowska

Uprzejmie informujemy, że Kwestura i Rektorat w okresie letnim bedą czynne w godzinach 8-15.

PEDAGOGIKA... I CO DALEJ? - spotkanie z Beata Biegałą
sobota, 22 czerwca 2019, Martyna Drągowska

Już dziś o g. 11:30 w Auli Zielonej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "PEDAGOGIKA... I CO DALEJ?". Gościem będzie Beata Biegała, terapeutka, trenerka, absolwentka GSW Milenium.

TEMATYKA spotkania: 
 Pedagogika… i co dalej?
 Czy pedagogika to tylko praca w szkole? Możliwości zawodowe dla pedagoga, „zabawa w biznes”,
 Sesje rozwojowe, sesje terapeutyczne, kursy online i warsztaty stacjonarne – przykład działalności zawodowej 
 Fundacja– dlaczego warto założyć fundację, i jak to zrobić
 Dodatkowe wsparcie - gdzie go szukać?
 Problemy, jakie stwarza prowadzenie własnego biznesu. Jak sobie z nimi radzić?

Wstęp wolny, zapraszamy!

Zmiany godzin otwarcia biblioteki
wtorek, 18 czerwca 2019, Martyna Drągowska

W okresie wakacyjnym zmieniają się godziny otwarcia biblioteki. Prosimy o zapoznanie się z aktualnie obowiązującym grafikiem.

Aktualne godziny tutaj

 

Obrony prac licencjackich i magisterskich w Gnieźnie i Wągrowcu [Fotorelacja]
poniedziałek, 10 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Na przełomie ostatniego tygodnia (8-9 czerwca w Gnieźnie, 10-11 czerwca w Wągrowcu) w GSW Milenium odbywały się obrony prac licencjackich i magisterskich na Wydziale Nauk Społecznych i Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu. Było trochę stresu ale każdy bronił swojej pracy przed komisja w taki sposób, że po kilku minutach egzaminu wychodził uśmiechnięty. Jak się później okazało był to dobry znak. Nasza uczelnia po raz kolejny wykształciła specjalistów, którzy ukończyli kierunek Pedagogika i Zarządzanie.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

 

Zostań wolontariuszem podczas Mistrzostw Europy!
poniedziałek, 10 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Już pod koniec sierpnia Pierwsza Stolica Polski powita najlepszych młodych badmintonistów z Europy, którzy powalczą o najwyższe laury podczas European U17 Championship między 30 sierpnia a 7 września.

Zawody te to szansa dla energicznych, młodych ludzi, by zdobyć doświadczenie podczas organizacji dużej, sportowej imprezy. Możliwa jest praca na stanowiskach akredytacji, transportu i logistyki, opieki nad gośćmi, kontaktów z mediami, obsłudze kortów oraz drużyn, w biurze zawodów oraz w hotelach i na lotnisku.

Organizatorem wolontariatu jest Polski Związek Badmintona we współpracy z Miastem Gnieznem. Zapisy przyjmowane są do 15 sierpnia 2019 roku wyłącznie przez formularz dostępny jest pod tym linkiem.

Gra organizacyjna "Wieża z papieru"
piątek, 7 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Studenci I roku Zarządzania wzięli udział w ćwiczeniach pt. „Podstawowe elementy organizowania” w ramach przedmiotu Nauka o organizacji, prowadzonego przez dr. Mykolę Orlykovskyiego. Studenci przeprowadzi grę organizacyjną "Wieża z papieru". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

7 edycja Eurostudenta - dołącz do badania!
czwartek, 6 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

GSW Milenium bierze udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Ankieta zajmie ok. 15 minut, dostępna jest do końca czerwca. Wypełnij jeszcze dzisiaj:

https://pbs.pl/eurostudent

Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich. Podziel się swoją historią i doświadczeniami!

 

 

Kurs - Animator czasu wolnego
środa, 5 czerwca 2019, Martyna Drągowska

2 czerwca na naszej Uczelni odbył się kurs na Animatora czasu wolnego, który poprowadziła Agnieszka Kaczmarczyk ze Stowarzyszenia Klanza. Uczestnicy kursu dowiedzieli się, jakie są podstawowe funkcje animacji czasu wolnego oraz poznali wiele zajęć praktycznych, które będą mogli wykorzystać w swojej pracy. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na...