Aktualności

Gość


Aktualności


Dziekanat, Rektorat - NIECZYNNY w dniu 28.11.2018
wtorek, 27 listopada 2018, Martyna Drągowska

Uprzejmie informujemy, że w środę 28.11.2018 Dziekanat i REektorat GSW Milenium w Gnieźnie i Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu sa nieczynne. 

I Międzyuczelniane Seminarium Studenckich Kół Naukowych
wtorek, 27 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Dnia 26.11.2018r. w siedzibie Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp. odbyło się I Międzyuczelniane Seminarium Studenckich Kół Naukowych z cyklu: Od projektu do profesjonalizmu nt. Integracyjny kapitał środowisk studenckich.

Szkolenie z zakresu sprzedaży i zarządzania
poniedziałek, 26 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Drodzy Studenci,

Przed nami kolejne ciekawe szkolenia, tym razem z zakresu sprzedaży i zarządzania. Spotykamy się już w najbliższy weekend - wstęp wolny. Zaprasza Tomasz Gralak.

AUTYZM OKIEM PRAKTYKA - wykłady i szkolenie
poniedziałek, 26 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

AUTYZM - OKIEM PRAKTYKA

Uwaga, studenci pedagogiki specjalnej! Fundacja Na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Nowa Nadzieja" z Kalisza oraz Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie zapraszają na otwartą sesję wykładową oraz bezpłatne szkolenie na temat autyzmu. Warto być!

 

Szkolenie o wypaleniu zawodowym za nami!
poniedziałek, 26 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Z radością informujemy, że wczoraj na naszej Uczelni odbyło się szkolenie pt „Wypalenie zawodowe i zaburzenia somatyczne”. Inicjatywa ta zrealizowana została dzięki nawiązaniu współpracy ze Stowarzyszeniem Czas Przestrzeń Tożsamość, w ramach projektu „Miej to z głowy”. Projekt ten ma na celu profilaktykę problemów zdrowia psychicznego oraz poprawę dobrostanu psychicznego społeczeństwa.

Wyjazd do Drezna na Jarmark Świąteczny
piątek, 23 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Wszystkich chętnych zapraszamy na świąteczny wyjazd do Drezna na Jarmark. W programie wiele atrakcji m. in zwiedzanie takich miejsc centrum Saksonii jak: Plac Teatralny, Opera, zamek Zwinger, Galeria Starych Mistrzów, Hofkirche, Parada Książąt oraz główny punkt  wizyty na wielkim Jarmarku Świątecznym to plac Altmarkt. Wyjazd planowany jest na sobotę 15-tego grudnia. Więcej informacji w artykule.

Świąteczna Zbiórka Samorządu i Kół Naukowych GSW Milenium
czwartek, 22 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Przyłącz się!

Samorząd Studencki GSW Milenium, Koło Naukowe Baby Start oraz Koło Naukowe Milenium Management zapraszają do świątecznej zbiórki na rzecz potrzebujących dzieci.

Pamiętajcie, by wrzucić do kartonu choć drobiazg - kredki, pisaki lub plastelinę!

Powracają biegowe czwartki
czwartek, 22 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Po krótkiej przerwie wracamy do cyklu naszych spotkań i treningów. 22 listopada odbędzie się kolejny Czwartek Biegowy. Przypominamy, że treningi z tego cyklu  są bezpłatne i ogólnodostępne.

Dostosowujemy je do każdego poziomu sprawności. W czasie najbliższych zajęć przeprowadzimy trening z piłkami lekarskimi.
22 listopada o godzinie 18:00 dzięki gościnności Rektora i Kanclerza GSW Milenium w Gnieźnie spotykamy się w auli uczelni przy ulicy Okulickiego 3a, budynek B. Koniecznie trzeba zabrać czyste obuwie na zmianę.

Nasza studentka w jury podczas 12-stej Offeliady
środa, 21 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

W dniach od 15-18 listopada 2018 roku, przewodnicząca Koła Naukowo-Samokształceniowego Pasjonat GSW Milenium – Karina Borzykowska miała zaszczyt zasiąść w Jury Studenckim podczas 12 Offeliady, tj. festiwalu filmowego. Wydarzenie to odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. Program, jak co roku wzbogacono koncertami, pokazami filmowymi i wystawą.

Jury Studenckie stanowili przedstawiciele 4 gnieźnieńskich szkół wyższych: Instytutu Kultury Europejskiej UAM, Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Millenium, Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie.

 

Zbiórka świąteczna Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat”
czwartek, 15 listopada 2018, Rafał Wojtaszak


Koło Naukowo-Samokształceniowe „Pasjonat” Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce na rzecz wychowanków Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP w Gnieźnie.


Przygotowaliśmy specjalne miejsca na zbiórkę kosmetyków i środków czystości oraz słodyczy w budynku A pojemniki znajdują się na parterze a w budynku B koło auli.

Partnerzy uczelni