Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

GSW Milenium zaprasza na IV Gnieźnieński Festiwal Nauki i Kultury
piątek, 24 lutego 2012, Leszek Łukasik

GSW Milenium serdecznie zaprasza do udziału w IV Gnieźnieńskim Festiwalu Nauki i Kultury (19.-23.03.2012 r.). Również w tym roku liczne i ciekawe propozycje przygotowała nasza uczelnia.

XI Gnieźnieńskie Targi Edukacyjne - 27-28 marca 2012 r.
sobota, 11 lutego 2012, Leszek Łukasik

Pierwszy dzień targowy adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych, któzy będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, drugiego dnia licealiści będą mieli możliwość zaznajomienia się z propozycjami szkół pomaturalnych oraz uczelni wyższych. Organizatorami XI Gnieźnieńskich Targów Edukacyjncyh są Gnieźnieńska Szkoła Wyższa  Milenium i Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

Zmiana pracy dziekanatu studiów podyplomowych i Wydziału Nauk o Kulturze i Turystyce
piątek, 10 lutego 2012, Anna Kasprzyk

Informujemy, że w dniach 13-26 lutego 2012 dziekanat studiów podyplomowych oraz Wydziału Nauk o Kulkturze i Turystyce przy ul. Cieszkowskiego 17, będzie czynny w godzinach 8.00 - 15.00.

GSW Milenium na Targach Edukacyjnych w Poznaniu
środa, 1 lutego 2012, Leszek Łukasik

Wszystkie osoby zainteresowane najnowszą ofertą Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium zapraszamy do udziału w Targach Edukacyjnych w Poznaniu (teren MTP) w dniach 3-5 lutego 2012 roku.

Stoisko GSW Milenium zostało zlokalizowane w pawilonie 3 (parter), pod numerem 77, gdzie dostępna będzie najnowsza oferta studiów pierwszego i  drugiego stopnia oraz studiów podyplomowych.

Serdecznie zapraszamy!

Nominacje na profesorów nadzwyczajnych GSW Milenium dla dra Huberta Palucha i dra Klaudiusz Święcickiego
środa, 1 lutego 2012, Anna Kasprzyk

Ze szczególną radością pragniemy poinformować, że dr Klaudiusz Święcicki, Prorektor i Dziekan Wydziału Nauk o Kulturze i Turystyce oraz dr Hubert Paluch, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu otrzymali nominację na profesorów nadzwyczajnych GSW Milenium.

Plan zajęć Matematyka w szkole na zjazd 27-29.01.2012 r.
piątek, 20 stycznia 2012, Maria Wysocka

W linku znajduje sie plan zajęć na zjazd.

Skromne zwycięstwo
czwartek, 19 stycznia 2012, Leszek Łukasik

W poniedziałek 16 stycznia 2012 r. odbyła się pierwsza runda Akademickich Mistrzostw Gniezna w piłce nożnej halowej. Po bardzo trudnym meczu nasza drużyna pokonała studentów Seminarium Duchownego 2:1 ((0:1).

Zmiana profilu GSW Milenium na portalu facebook
poniedziałek, 16 stycznia 2012, Anna Kasprzyk

W związku ze zmianą oficjalnej nazwy Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium (dawnej Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Menedżerskiej "Milenium") zaistniała potrzeba zmiany nazwy oficjalnego profilu uczelni na portalu facebook.